FÉLIX METDEPENNINGHEN (1867-1937)
Description EN
‘Sappho’.
Bronze, brown patina.
Signed 'Metdepenninghen'.
Foundry stamp 'G. Vindevogel / Ghent'.
Beschrijving NL
‘Sappho’.
Brons, bruine patina.
Getekend ‘Metdepenninghen’.
Gieterijstempel ‘G. Vindevogel / Gent’.
Description FR
‘Sappho’.
Fonte d'édition d'époque en bronze à patine brune.
Signée 'Metdepenninghen'.
Cachet de fonderie 'G. Vindevogel / Gand'.
Size: H.: 24 cm
Description EN
‘Sappho’.
Bronze, brown patina.
Signed 'Metdepenninghen'.
Beschrijving NL
‘Sappho’.
Brons, bruine patina.
Getekend ‘Metdepenninghen’.
Description FR
‘Sappho’.
Signée 'Metdepenninghen'.
Size: H.: 24 cm