FERDINAND TOUSSAINT (1873-1956)
Description EN
Daydreaming.
Oil on canvas on panel.
Signed 'F. Toussaint'.
Provenance:
Private collection, Hasselt
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Mijmeringen.
Olie op doek op paneel.
Getekend ‘F. Toussaint’.
Herkomst:
Privé-verzameling, Hasselt
Certificaat:
Piet & Corinne Van Bockstaele, 19.7.1999
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Rêveries.
Huile sur toile sur panneau.
Signée 'F. Toussaint'.
Provenance:
Collection privée Hasselt
Droit de suite applicable.
Size: 53 x 45 cm, 75 x 64 cm
Description EN
Daydreaming.
Oil on canvas on panel.
Signed 'F. Toussaint'.
Provenance:
Private collection, Hasselt
Resale rights applicable.
Beschrijving NL
Mijmeringen.
Olie op doek op paneel.
Getekend ‘F. Toussaint’.
Herkomst:
Privé-verzameling, Hasselt
Certificaat:
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Rêveries.
Huile sur toile sur panneau.
Signée 'F. Toussaint'.
Provenance:
Collection privée Hasselt
Droit de suite applicable.
Size: 53 x 45 cm, 75 x 64 cm