LOT 0021

Ferdinand Vonck (1921-2010) - Composition abstraite

Ferdinand Vonck (1921-2010)
Composition abstraite, 1956
Technique mixte et collage sur papier.
Signé et daté en bas à droite.
Gemengde techniek en collage op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
25 x 20,5 cm
Provenance: Provenance/Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Lasne.

18 Jun 2020
Belgium, Belgium

Ferdinand Vonck (1921-2010)
Composition abstraite, 1956
25 x 20,5 cm

18 Jun 2020
Belgium, Belgium