FERNAND DEBONNAIRES (1907-1997) Jeune femme debout, mars 1933
FERNAND DEBONNAIRES (1907-1997)
Jeune femme debout, mars 1933
Terre cuite.
Signée et datée.
Terracotta.
Gesigneerd en gedateerd.
Terracotta.
Signed and dated.
H.28,5 cm
23 Apr 2024
Belgium, Brussels
Jeune femme debout, mars 1933
Terre cuite.
Signée et datée.
Terracotta.
Gesigneerd en gedateerd.
Terracotta.
Signed and dated.
H.28,5 cm