LOT 2
FIGUR, KINA 1900-TAL
Jade eller jade-liknande maineral i form av apa på hästrygg. L ca 5,5 cm. Slitage.
Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona