LOT 21
FIGUR
Lergods med spår av bemålning. Kina, möjligen Han-dynastin. Höjd 46 cm. Attribut saknas, mindre skador och slitage. Proveniens: Designhem från Malmö.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona