LOT 24
FLORA DANICA, TALLRIK
Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, Nr 20/3574. "Orobus niger L". Diameter 28,5 cm. Obetydligt bruksslitage.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona