FLORIS JESPERS (1889-1965)

Description EN
Congolese women, 1958.
Oil on panel. Signed and dated 'Jespers 58'.

Expo:
PmK, Ostend, 'Floris Jespers', 18.12.2004-10.04.2005.

Resale right applicable.

Beschrijving NL
Congolese vrouwen, 1958.
Olie op paneel. Getekend en gedateerd ‘Jespers 58’.

Expo:
PmK, Oostende, ‘Floris Jespers', 18.12.2004-10.04.2005.

Volgrecht van toepassing.

Description FR
Congolaises, 1958.
Huile sur panneau. Signé et daté 'Jespers 58'.

Expo:
PmK, Ostende, 'Floris Jespers', 18.12.2004-10.04.2005

Droit de suite applicable.
Size: 55 x 40 cm, 81 x 65 cm

26 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN
Congolese women, 1958.

Expo:

Resale right applicable.

Beschrijving NL
Congolese vrouwen, 1958.

Expo:

Volgrecht van toepassing.

Description FR
Congolaises, 1958.

Expo:

Droit de suite applicable.
Size: 55 x 40 cm, 81 x 65 cm

26 Apr 2024
Belgium, Antwerp