FLORIS JESPERS (1889-1965)
Description EN
Congolese women, 1958.
Oil on panel. Signed and dated 'Jespers 58'.
Expo:
PmK, Ostend, 'Floris Jespers', 18.12.2004-10.04.2005.
Resale right applicable.
Beschrijving NL
Congolese vrouwen, 1958.
Olie op paneel. Getekend en gedateerd ‘Jespers 58’.
Expo:
PmK, Oostende, ‘Floris Jespers', 18.12.2004-10.04.2005.
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Congolaises, 1958.
Huile sur panneau. Signé et daté 'Jespers 58'.
Expo:
PmK, Ostende, 'Floris Jespers', 18.12.2004-10.04.2005
Droit de suite applicable.
Size: 55 x 40 cm, 81 x 65 cm
Description EN
Congolese women, 1958.
Expo:
Resale right applicable.
Beschrijving NL
Congolese vrouwen, 1958.
Expo:
Volgrecht van toepassing.
Description FR
Congolaises, 1958.
Expo:
Droit de suite applicable.
Size: 55 x 40 cm, 81 x 65 cm