FLORIS JESPERS (1889-1965)
Description EN
Church in the Ardennes.
Oil on board.
Signed 'Jespers'.
Provenance:
Campo, Antwerp
Beschrijving NL
Kerk in de Ardennen.
Olie op board.
Getekend 'Jespers'.
Herkomst:
Campo, Antwerpen
Description FR
Église dans les Ardennes.
Huile sur carton.
Signé 'Jespers'.
Provenance:
Campo, Anvers
Size: 34 x 40 cm, 73 x 82 cm
Description EN
Church in the Ardennes.
Oil on board.
Signed 'Jespers'.
Provenance:
Campo, Antwerp
Beschrijving NL
Kerk in de Ardennen.
Olie op board.
Getekend 'Jespers'.
Herkomst:
Campo, Antwerpen
Description FR
Église dans les Ardennes.
Huile sur carton.
Signé 'Jespers'.
Provenance:
Campo, Anvers
Size: 34 x 40 cm, 73 x 82 cm