LOT 739
FLORIS JESPERS (1889-1965)
Description EN
Plaster model of two African women. Not signed.
Beschrijving NL
Maquette van twee Afrikaanse vrouwen in donkerbruin gepatineerd plaaster. Niet getekend.
Description FR
Maquette de deux femmes africaines en plâtre à patine brun foncé. Pas signée.
08 Dec 2021
Belgium, Antwerp
Description EN
Beschrijving NL
Description FR