LOT 0011
Floris Jespers (1989-1965) - Marine
Floris Jespers (1989-1965)
Marine
Huile sur panneau.
Signée en bas à droite.
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd.
29,5 x 41,5 cm
Provenance: Provenance/Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
18 Jun 2020
Belgium, Belgium
Floris Jespers (1989-1965)
Marine
Huile sur panneau.
Signée en bas à droite.
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd.
29,5 x 41,5 cm
18 Jun 2020
Belgium, Belgium