LOT 95
FLOS, GOLVLAMPA
Fot i sten, arm i aluminium. Modell Arco. Modern design, 1900-talets andra hälft. På rullvagn. Höjd ca 220 cm. Repor, märken.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona