LOT 31
FOTORAMAR, FYRA ST
Mässing, vitmetall och konstmassa. 1900-tal till samtida tillverkning. Höjd 14-29 cm. Den ena med skador.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona