LOT 47
FRANCIA. NAPOLEONE III (1852-1870). 20 FRANCHI 1863 BB
Au gr. 6,45
FDC MS
21 Jun 2021
Italy
Au gr. 6,45
FDC MS
21 Jun 2021
Italy