LOT 67
Auction 6
FRANCIA Napoleone III (1852-1870) 50 Franchi 1859 BB - Gad. 1111 AU (g 16,13)
Grading/Status: qSPL/SPL
04 May 2024
Italy, Verona
Grading/Status: qSPL/SPL
04 May 2024
Italy, Verona