LOT 14

FRANÇOIS-XAVIER LALANNE (1927 - 2008)

Agneau, 1997.
Bronze et pierre époxy.
Daté et numéroté 39/500.
Porte le cachet du fondeur Blanchet (sous le menton).
Brons en epoxysteen.
Gesigneerd en genummerd 39/500.
Draagt het zegel van de Blanchet gieterij (onder de kin).
52 x 66 x 16 cm
Provenance/Herkomst:
Guy Pieters Gallery, Knokke.
Collection privée, Bruxelles.

28 Apr 2019

Agneau, 1997.
Bronze et pierre époxy.
Daté et numéroté 39/500.
Brons en epoxysteen.
52 x 66 x 16 cm
Provenance/Herkomst:
Guy Pieters Gallery, Knokke.
Collection privée, Bruxelles.

28 Apr 2019