LOT 47
FRANS LINDBERG (1857-1944)
Akvarell. Köksinteriör med arbetande kvinnor. Signerad och daterad 1941. Dagmått 30x46 cm. Bok medföljer. Ej examinerad ur ram.
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona