FRED BERVOETS (°1942)
Description EN
Self-portrait. Etching. Signed in pencil. Numbered 4/35.
We join by the same: Untitled, 1971. Etching, dry point. Signed in pencil. Numbered 3/6.
Beschrijving NL
Zelfportret. Ets. Getekend in potlood. Genummerd 4/35.
Bijgevoegd van dezelfde:
Zonder titel, 1971. Ets, droge naald. Getekend in potlood. Genummerd 3/6.
Description FR
Autoportrait. Gravure à l'eau-forte. Signée au crayon. Numérotée 4/35.
On y joint du même:
Sans titre, 1971. Eau-forte, pointe sèche. Signée au crayon. Numérotée 3/6.
Size: 205 x 155/ 120 x 125 mm, blad: 335 x 260/ 265 x 195 mm
Description EN
Beschrijving NL
Bijgevoegd van dezelfde:
Description FR
On y joint du même: