FRED BERVOETS (°1942)
Description EN
Untitled, 1971.
Etching in green. Signed and dated in pencil. Numbered 1/6.
We join by the same:
Untitled, 1971. Etching in bordeaux.
Signed and dated in pencil. Numbered 1/8.
Beschrijving NL
Zonder titel, 1971.
Ets in groene tint.
Getekend en gedateerd in potlood. Genummerd 1/6.
Bijgevoegd van dezelfde:
Zonder titel, 1971.
Ets in bordeaux tint.
Getekend en gedateerd in potlood. Genummerd 1/8.
Description FR
Sans titre, 1971.
Gravure à l'eau-forte de teinte verte.
Signée et datée au crayon. Numérotée 1/6.
On y joint du même:
Sans titre, 1971.
Eau-forte de teinte bordeaux.
Signée et datée au crayon. Numérotée 1/8.
Size: 175 x 250/ 160 x 220 mm
Description EN
Untitled, 1971.
We join by the same:
Beschrijving NL
Zonder titel, 1971.
Ets in groene tint.
Bijgevoegd van dezelfde:
Zonder titel, 1971.
Ets in bordeaux tint.
Description FR
Sans titre, 1971.
On y joint du même:
Sans titre, 1971.
Eau-forte de teinte bordeaux.
Size: 175 x 250/ 160 x 220 mm