LOT 285

FREDERIK MARIANUS KRUSEMAN (1816-1882) (omgeving/entourage/circle)

Description EN
A frozen riverscape in Holland with figures at the jetty. Panel (mahogany).
Probable traces of signature in the lower right corner. Wear.
Period gilt frame.

Beschrijving NL
Bevroren Hollands rivierlandschap met figuren bij aanlegsteiger. Paneel (mahonie).
Vermoedelijke sporen van signatuur rechter benedenhoek. Slijtage.
Eigentijdse vergulde kader.

Description FR
Paysage aquatique enneigé en Hollande avec figures près de l'embarcadère.
Panneau (acajou). Traces d'une signature en bas à droite. Traces d'usure.
Cadre doré d'époque.
Size: 70 x 50 cm, 98 x 78 cm

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Period gilt frame.

Beschrijving NL
Eigentijdse vergulde kader.

Description FR
Cadre doré d'époque.
Size: 70 x 50 cm, 98 x 78 cm

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp