LOT 9
FÜRSTENBERG, GALLERSKÅL
Porslin med förgylld dekor. Märkt undertill. 1900-tal. Höjd 22 cm.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona