LOT 36
Famille rose theebus met zilveren dop en montuur
Famille rose theebus - 18e eeuw - met zilveren dop en montuur van later datum - h. 13,5 cm (voet gerestaureerd en dop gedeukt)
27 Mar 2020
Netherlands, Thuisbezorgd
27 Mar 2020
Netherlands, Thuisbezorgd