Fat, två stycken
. Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1932 & 1934. Tenn. Handspegel i medföljer. Ø 14,5–24 cm.
CONDITION REPORT: Bruksslitage. Tilltryckningar. Repor.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala