LOT 533
Fennanda Eleveld
Zuilen (3x), alle in potlood gesigneerd en gedateerd '94, 3 kleurenlitho's, genummerd 4/6, 4/8 en 8/8, elk ca. 59x16 cm, samen in één lijst: 88x97 cm)
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag