LOT 18

Ferdinand de Braekeleer I (1792-1883) en Henri de Braekeleer (1840-1888) (2x), Figuren bij portiek; Bomen langs rivier

Ferdinand de Braekeleer I (1792-1883) en Henri de Braekeleer (1840-1888) (2x)

Figuren bij portiek; Bomen langs rivier

beide gesigneerd

bruine inkt op papier, 8,5x10 cm; ets, 8x11 cm (beide met lijst: 21,5x23,5 cm)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

beide gesigneerd

25 Mar 2024
Netherlands, Hague