LOT 578
Ferenc Gögös (1936-2011), Állat (dier)
Painter / Artist / School
Ferenc Gögös (1936-2011)
Technique / Size
olieverf en materie op doek, 60x40 cm (72x58 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Gögös '65' (op het spieraam) en getiteld (in het midden van de afbeelding)
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Ferenc Gögös (1936-2011)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague