LOT 67
Figurer, två stycken
Trä. Guanyinfiguren orientalisk. Guanyinfiguren delvis lackerad och förgylld. H 43,5 - 75 cm.
Condition: Skador.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala
Condition: Skador.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala