LOT 159733-1

Flagg
Flagg for Kongelig Norsk Seilforening. Midten av 1900-talet.
Splittflagg med hvitt midtfelt bemalt med kronet monogram for kong Haakon VII.
Merket "4" for "4 alen" i blekk. Etikett merket "Oslo Flaggfabrikk, Stortingsgaten 6".
Flaggsnor og krok.

142x264 cm

PROVENIENS:
Den Norske Klubb, Norway House, Cockspur street, London
Privat eie
Merknad:
Eldre aldersrelatert bruksslitasje. Mindre rifter og hull.
Ettersyn anbefales.

07 May 2024
Norway, Fornebu

Flagg
Flaggsnor og krok.

142x264 cm

PROVENIENS:
Privat eie
Merknad:
Ettersyn anbefales.

07 May 2024
Norway, Fornebu