LOT 41
Flaska, 1700-tal
Gröntonat glas. Mynning med påklippt dekor. Repor, beläggning, mynningsnagg. (Höjd 21)
04 Jun 2023
Sweden, Borlange
04 Jun 2023
Sweden, Borlange