Flavie Gautier met haar zoon Leon Van Overstraeten, 1855. Doek, bovenaan afgerond. Getekend en gedateerd 'C. Mathieu/
Description EN
Flavie Gautier with her son Leon Van Overstraeten, 1855.
Canvas, top half rounded. Signed and dated 'C. Mathieu/ 1855'.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Flavie Gautier met haar zoon Leon Van Overstraeten, 1855.
Doek, bovenaan afgerond. Getekend en gedateerd 'C. Mathieu/ 1855'.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Portrait de Flavie Gautier et son fils Leon Van Overstraeten, 1855.
Toile, arrondie dans la partie supérieure. Signée et datée 'C. Mathieu/ 1855'.
Cadre doré d'époque.
Description EN
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Cadre doré d'époque.