LOT 5317

Flesvormige vaas 'Tiangiuping'. China. 19de eeuw. Porselein. Beschilderd in de kleuren van de Famille rose met

Description EN
A 'Tiangiuping' vase. China, 19th Century.
Porcelain. Painted in the colours of the Famille rose with floral decor, bats and lotus panels on yellow-green ground. Relief decor of a dragon on neck. Chip underneath base. Crowfoot bottom. Gilding wear.

Beschrijving NL
Flesvormige vaas 'Tiangiuping'. China. 19de eeuw.
Porselein. Beschilderd in de kleuren van de Famille rose met plantaardig decor, vleermuizen en lotuspanelen op geel-groene ondergrond.
Reliëfdecor van een draak op hals.
Chip onderaan standring. Kraaienpoot bodem. Slijtage aan verguldsel.

Description FR
Vase 'Tiangiuping'. Chine. 19ème siècle.
Porcelaine. De forme globulaire.
Décor aux émaux de la famille rose de plantes, de chauve-souris et de panneaux de lotus sur fond jaune verdâtre. Décor en relief d'un dragon sur le col. Eclat au revers du talon. Cheveu au revers de la base.
Dorure avec traces d'usure.
Size: H.: 42.5 cm

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR
Dorure avec traces d'usure.
Size: H.: 42.5 cm

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp