LOT 103
Floris Jespers (1889-1965)
Ambiance africaine, 1952
Huile sur panneau.
Signée et datée en haut à droite.
Olieverf op paneel.
Rechts bovenaan gesigneerd en gedateerd.
120 x 148 cm
24 Nov 2019
Ambiance africaine, 1952
Huile sur panneau.
Olieverf op paneel.
120 x 148 cm
24 Nov 2019