LOT 632
Frank LIEFOOGHE (1945)
Description:
Frank LIEFOOGHE (1945)
Lot of 3 watercolour paintings, signed and dated '81 (2x).
Lot van 3 aquarelen, getekend en gedateerd '81 (2x).
Dimensions: 30.5 x 41 cm
27 Nov 2022
Belgium, Gent
Description:
Frank LIEFOOGHE (1945)
Dimensions: 30.5 x 41 cm