LOT 2007
General Art and Antique Sale
Frankrijk, bijouterie kist met vuurvergulde bronzen montering en malachiet panelen 19e eeuw
Zijde gecapitonneerd interieur. Geheel staande op vier acanthusbladvormige poten. (beschadigingen en restauraties).
h. 7,2 cm, b. 20,5 cm, d. 10,5 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam