Frankrijk, bijouterie kist met vuurvergulde bronzen montering en malachiet panelen 19e eeuw

Zijde gecapitonneerd interieur. Geheel staande op vier acanthusbladvormige poten. (beschadigingen en restauraties).

h. 7,2 cm, b. 20,5 cm, d. 10,5 cm

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

[1]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam