LOT 2361
General Art and Antique Sale
Frankrijk, gestoken houten en polychroom geschilderd sculptuur van de Heilige Petrus, 19e eeuw;
In zijn rechterhand een sleutel, boek in de linkerhand. Staande op octogonale voet met reliekhouder.
h. 42 cm
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 42 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam