LOT 2421
General Art and Antique Sale
Frankrijk, gestoken houten sculptuur van vrouwelijke Heilige met boek, 17e eeuw;
Geplaatst op gebeeldhouwde sokkel met reliekhouder. (beschadigingen).
h. 45 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 45 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam