LOT 2140
General Art and Antique Sale
Frankrijk, paar verguld bronzen drielichts candelabres, 19e eeuw;
Uitgevoerd met figuur van staande cupido met cornucopia waaruit een drielichts armatuur. Geheel op zuilvormige voet met kettingen.
h. 44 cm
[2]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 44 cm
[2]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam