Frankrijk, wit marmeren pendulestel, Louix XVI stijl, 19e eeuw
Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op bel, gemerkt Japy Freres & co. Wit emaille Wijzerplaat met adres Crosnier a Paris. Uurwerk geplaatst tussen twee zuilen en bekroond door bloemenmand. Compleet met twee sierurnen.
h. 36 cm en h 47 cm
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[3]
h. 36 cm en h 47 cm
[3]