Frankrijk, wit marmeren pendulestel, Louix XVI stijl, 19e eeuw

Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op bel, gemerkt Japy Freres & co. Wit emaille Wijzerplaat met adres Crosnier a Paris. Uurwerk geplaatst tussen twee zuilen en bekroond door bloemenmand. Compleet met twee sierurnen.

h. 36 cm en h 47 cm

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[3]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

h. 36 cm en h 47 cm

[3]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam