Frans Francken II. - připsáno (1581-1642)
KLANĚNÍ TŘÍ KRÁLŮ
17. stol.
Olej na měděném plechu, adjustováno na dřevě, 22,5x16 cm, zn. vlevo uprostřed "De F Frenck", na zadní straně opatřeno dvěma štítky, na jednom přípisem ve francouzském originálu: "Signé F. Francken 1620". Rámováno.
Stav odpovídající stáří.
Z důvodu koronavirové pandemie nedošlo v plánovaném termínu k zasedání komise NPÚ Brno, Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty bude zadministrováno později.
Frans Francken II. - jeden z významných vlámských malířů. Ve své umělecké tvorbě se věnoval historickým, mytologickým a alegorickým tématům.
English Title:
Frans Francken II. - attributed (1581-1642)
English Description:
ADORATION OF THE MAGI
17th century
Oil on copper sheet, mounted on wood, 22,5x16 cm, marked left center "De F Frenck", two labels on the reverse, one with attribution in French: "Signé F. Francken 1620". Framed.
Condition corresponding to the age.
Deutsch Title:
Frans Francken II. - zugeschrieben (1581-1642)
Deutsch Description:
ANBETUNG DER KÖNIGE
17. Jh.
Öl auf Kupferblech, adjustiert auf Holz, 22,5x16 cm, gez. links in der Mitte "De F Frenck", verso mit zwei Etiketten, eine davon mit Zuschrift in Französisch: "Signé F. Francken 1620". Gerahmt.
Zustand entspricht dem Alter.
KLANĚNÍ TŘÍ KRÁLŮ
17. stol.
Stav odpovídající stáří.
English Title:
English Description:
ADORATION OF THE MAGI
17th century
Deutsch Title:
Deutsch Description:
ANBETUNG DER KÖNIGE
17. Jh.
Zustand entspricht dem Alter.