Frans Oerder (1867-1944), Hollands rivierlandschap gezien vanaf de uiterwaarden
Frans Oerder (1867-1944)
Hollands rivierlandschap gezien vanaf de uiterwaarden
gesigneerd 'Frans Oerder' (rechtsonder)
olieverf op doek, 43,5x65 cm (met lijst: 53x75 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Frans Oerder (1867-1944)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague