Frans Oerder (1867-1944), Hollands rivierlandschap gezien vanaf de uiterwaarden

Frans Oerder (1867-1944)

Hollands rivierlandschap gezien vanaf de uiterwaarden

gesigneerd 'Frans Oerder' (rechtsonder)

olieverf op doek, 43,5x65 cm (met lijst: 53x75 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Frans Oerder (1867-1944)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague