Frans Oerder (1867-1944), Weids Hollands riviergezicht

Frans Oerder (1867-1944)

Weids Hollands riviergezicht

gesigneerd 'Frans Oerder' (rechtsonder)

olieverf op doek, 43x65 cm (met lijst: 51x73 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Frans Oerder (1867-1944)

Weids Hollands riviergezicht

29 Apr 2024
Netherlands, Hague