Frans Oerder (1867-1944), Weids Hollands riviergezicht
Frans Oerder (1867-1944)
Weids Hollands riviergezicht
gesigneerd 'Frans Oerder' (rechtsonder)
olieverf op doek, 43x65 cm (met lijst: 51x73 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Frans Oerder (1867-1944)
Weids Hollands riviergezicht
29 Apr 2024
Netherlands, Hague