Frans noten buffet rijkelijk versierd met gestoken details waaronder bekroning door gestoken figuur op etagere, gedragen door 2 gehurkte narren op marmer plateau (breuk), in de onderkast 2 laden en 2 deuren geflankeerd door getorste zuilen, adres: Bedel & Cie, Parijs, 2e helft 19e eeuw, h. 197, br. 130, d. 50