LOT 542

Frans porseleinen bord met polychroom decor van vogels, portermedaillons en servetwerk, gemerkt Sèvres, schilder Vincent en Castel, anno 1783, diam. 23,5 cm (A)

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum