LOT 53
Frans rozenhout gefineerd bureau plat met gecontourneerd blad ingelegd met leer, voorzien van lade en bronzen beslag, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 76, bladmaat: 115 x 68 cm - slot lade defect-
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum