LOT 142
Franse School 20e eeuw
Een en-profil van een man en een vrouw. Ongesigneerd. Afmeting paneel: 58 x 49 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam