LOT 1099

Franse albasten kolompendule met bladrand en verzilverde wijzerplaat met vergulde rand, 19e eeuw (S) -inclusief slinger-

06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch

06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch