LOT 1099
Franse albasten kolompendule met bladrand en verzilverde wijzerplaat met vergulde rand, 19e eeuw (S) -inclusief slinger-
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch