LOT 121
Franse beschilderde houten Regence tafel met vergulde ornamenten en gebogen poten verbonden door regel, 18e eeuw, voorzien van gecontourneerd marmeren blad, h. 73, blaadmaat: 100 x 60 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum