Upcoming
Lot 615

Franse consoleklok in gezwart houten kast met verguld bronzen hoekstukken, bekroond door Pallas van Athene, de vergulde wijzerplaat voorzien van reliëfdecor en emaille cartouches, adres: Jolly a Paris, 18e eeuw, totale l. 130 cm - aanpassingen-
Timed
03 Oct 19:45
Location
Netherlands, Hilversum