LOT 615
Franse consoleklok in gezwart houten kast met verguld bronzen hoekstukken, bekroond door Pallas van Athene, de vergulde wijzerplaat voorzien van reliëfdecor en emaille cartouches, adres: Jolly a Paris, 18e eeuw, totale l. 130 cm - aanpassingen-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum