LOT 615

Franse consoleklok in gezwart houten kast met verguld bronzen hoekstukken, bekroond door Pallas van Athene, de vergulde wijzerplaat voorzien van reliëfdecor en emaille cartouches, adres: Jolly a Paris, 18e eeuw, totale l. 130 cm - aanpassingen-

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum