LOT 62
Franse consoleklok in schildpad belijmde kast versierd met messing inlegwerk in Boulle-techniek, voorzien van bronzen ornamenten, geëmailleerde cijfercartouches en uurwerk met brocotgang, gesigneerd op de voorkant en uurwerk Pierre Goret a Paris, Regence, 1e kwart 18e eeuw, h. 126 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum