Upcoming
Lot 62

Franse consoleklok in schildpad belijmde kast versierd met messing inlegwerk in Boulle-techniek, voorzien van bronzen ornamenten, geëmailleerde cijfercartouches en uurwerk met brocotgang, gesigneerd op de voorkant en uurwerk Pierre Goret a Paris, Regence, 1e kwart 18e eeuw, h. 126 cm
Timed
03 Oct 18:10
Location
Netherlands, Hilversum