LOT 181
meubelen en interieur
Franse empire mahonie secretaire à abbatant met marmeren bovenblad, 1 lade, 1 schrijfklep ingelegd met groen leer en waarachter 8 laden, en 2 deuren geflankeerd door ronde zuilen in het front, het geheel voorzien van fraai vuurverguld beslag, circa 1820, h. 150, br. 102, d. 25 cm
06 May 2024
Netherlands, Hilversum
06 May 2024
Netherlands, Hilversum